Interesuje Cię więcej kanałów? Kliknij i sprawdź pakiety Prestiż i Max w pozostałych dwóch zakładkach powyżej.

LUZ HD
+120Mb/s

65/msc

LUZ HD
+400Mb/s

75/msc

LUZ HD
+600Mb/s

85/msc

LUZ HD
+800Mb/s

120/msc

Interesuje Cię więcej kanałów? Kliknij i sprawdź pakiety Prestiż i Max w pozostałych dwóch zakładkach powyżej.

KOMFORT HD PLUS
+120Mb/s

80/msc

KOMFORT HD PLUS
+400Mb/s

90/msc

KOMFORT HD PLUS
+600Mb/s

100/msc

KOMFORT HD PLUS
+800Mb/s

140/msc

Interesuje Cię więcej kanałów? Kliknij i sprawdź pakiet Max w zakładce powyżej.

PRESTIŻ HD +120Mb/s

100/msc

PRESTIŻ HD +400Mb/s

110/msc

PRESTIŻ HD +600Mb/s

120/msc

PRESTIŻ HD +800Mb/s

160/msc

MAX HD + 120Mb/s

120/msc

MAX HD + 400Mb/s

130/msc

MAX HD + 600Mb/s

140/msc

MAX HD + 800Mb/s

180/msc

Pakiety dodatkowe:

Pakiet CANAL+ Prestige

to 8 kanałów premium,w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+. Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji. CANAL+ zapewnia także najbardziej dogodną formę oglądania ulubionych programów, dopasowaną do indywidualnych gustów i potrzeb widza: możliwość wyboru wersji językowej, dostęp do serwisów VOD i online umożliwiających oglądanie ulubionych programów gdzie i kiedy chcesz oraz na dowolnym urządzeniu. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD.

Pakiet CANAL+ Select

to 6 kanałów premium,w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+. Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji. CANAL+ zapewnia także najbardziej dogodną formę oglądania ulubionych programów, dopasowaną do indywidualnych gustów i potrzeb widza: możliwość wyboru wersji językowej, dostęp do serwisów VOD i online umożliwiających oglądanie ulubionych programów gdzie i kiedy chcesz oraz na dowolnym urządzeniu. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD.

Pakiet HBO

Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd? Tutaj otrzymasz 3 programy HBO, na których możesz oglądać co tylko zechcesz, przez całą dobę.

  

Pakiet HBO HD

Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd? Tutaj otrzymasz 6 programów HBO, na których możesz oglądać co tylko zechcesz, przez całą dobę.

     

Pakiet Cinemax

Specjalna oferta dla prawdziwych kinomanów, w której wiele zarówno kasowych jak i tych alternatywnych produkcji filmowych. Dwa kanały Cinemax to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów kina.

Pakiet Filmbox

Najgłębsze emocje, najszybsza akcja, najpiękniejsze aktorki, najseksowniejsi aktorzy, najśmieszniejsze komedie, największe dramaty. Po prostu… najwięcej kina w telewizji. 5 wyśmienitych kanałów filmowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie, również w jakości HD.

Pakiet dodatkowy eXXXtra